HİZMETLERİMİZ

Teknik Destek ve Bakım
TEKNİK DESTEK VE BAKIM
Yazılımlarınızda yaşadığınız aksaklıkların veya problemlerin işlerinizde duruş sürelerinin uzamasına sebep olması ve dolayısıyla vereceği zarar kaçınılmazdır. Smartmind olarak, konusunda uzman bakım ve destek ekibimizle birlikte her zaman yanınızdayız.

Destek ve bakım hizmetlerimiz, uygulamalarınızın performansını iyileştirmeye ve daha yüksek düzeyde operasyonel verimlilik sağlamaya odaklanır.

  • Uygulama Arabirimi Güncellemeleri
  • Veritabanı Ayarlama ve Optimizasyonu
  • Veritabanı Güncelleme ve Sürüm Yükseltme
  • Yazılım Hata Ayıklama (Debugging)
  • Yazılım Uyumluluk Denetimi ve Modifikasyonu
  • Sistem Verilerini Değiştirme, Kurtarma ve Arşivleme
  • Zamanlanmış Uygulama ve Altyapı Denetimleri

Amacımız her zaman ilk seferde doğruyu yapmaktır. Bu amaca ulaşmak için çalışanlarımıza, sistemlerimize, yazılımlarımıza ve eğitim programlarımıza sürekli yatırım yapmaktayız.

Veritabanı Yönetim Sistemi, Bakım ve Destek

Kuruluşlar büyüdükçe teknoloji ihtiyacı artar, dolaylı olarak kullanılan veritabanı daha karmaşık hale gelir ve daha kritik bir öneme sahip olur. Verilerinizin stratejik önemini anlamanız ve bir varlığa dönüştürmeniz gerekir.

Veritabanı, bilgisayar destekli hemen hemen her uygulamanın temel taşıdır. Veritabanı mimarisi ve yönetimi her işletme için kritik öneme sahiptir. Günümüzde veri trafiği ve çeşitliliği dikkate alındığında, katlanarak büyüyen karmaşık veri kümesini yönetmek gerçekten kolay bir iş değildir.

Rekabet avantajı elde edebilmek için verilere olan ihtiyacımız her geçen gün artmaktadır. Verilerin analiz edilerek içindeki öngörünün en doğru şekilde elde edilme gerekliliği, veritabanlarının bakımı ve desteğini günümüzde her zamankinden çok daha fazla önemli hale getirmiştir.

Smartmind olarak veritabanı uygulamalarınızın her zaman sürdürülebilir olması için buradayız. Yüksek performanslı veritabanı yönetimi, izleme ve bakım konusunda uzman ekip ve deneyime sahibiz.

İşinizi nasıl dönüştürebileceğimiz hakkında konuşalım!
Bizimle iletişime geçin
info@smartmind.com.tr