HİZMETLERİMİZ

Veritabanı Mühendislik Hizmetleri
VERİTABANI MÜHENDİSLİK HİZMETİ
Veritabanı mühendisliği, veritabanı yönetim sistemi oluşturm a sürecidir. Uzman mühendislerimiz, kuruluşunuz için en uygun veri yönetim sistemini tasarlar ve oluşturur.

Tüm iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir veritabanı tasarımı ve mimarisi oluşturabili riz. Özelleştirilmiş çözümlerimiz sayesinde verilerinizi hızlı bir şekilde analiz edip yönetmeniz mümkün olur.

Güvenilir ve uygun maliyetli yüksek performanslı internet veritabanı çö ;zümleri için hizmetinizdeyiz. Özel veritabanı çözümleri oluşturma konusunda yılların deneyimine sahibiz. Birçok sektör ve iş kolunda çalıştık ve çözümler ürettik

Veritabanı konusunda danışmanlık, dönüşüm ve geliştirme hizmetleri sunan bir şirketiz. Uzm an mühendislerimiz farklı veritabanı formlarında iş çözümleri oluşturma ve dönüştürme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Sisteminizde herhangi bir veritabanı yüklüyse, ancak performansıyla veya başka bir konuyla ilgili sorun yaşıyorsanız, sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturmak için bizimle görüşebilirsiniz.

Veritabanı mühendislik hizmeti

Veritabanı Danışmanlığı

Veritabanı danışmanlık hizmetleri, kuruluştaki bilgi varlıkları potansiyelini kullanır. Veritabanı uzmanları, karmaşık iş sorunlarını Oracle ve SQL Server gibi Veritabanı Yönetimi sistemleri yardımıyla çözer. Veritabanı izleme, bakım ve sorun giderme Smartmind Veritabanı Destek Hizmetleri için kritik öneme sahiptir. Smartmind, farklı ihtiyaçları olan şirketlere mevcut veritabanlarını değerlendirme konusunda yardımcı olabilir ve kapsamlı bir Veritabanı Yönetim Sistemi planı geliştirebilir.

Veritabanı Destek Hizmetimiz, Oracle, Microsoft SQL Server ve MySQL gibi veritabanı teknolojilerinin uygun yönetimi, izlenmesi ve bakımı üzerine odaklanır.

Uzman danışmanlarımız, veritabanı kaynaklarının doğrulanması, veritabanı dosya sistemi, veritabanı alan tahsisi dahil olmak rutin veritabanı izleme görevlerini yerine getirirler. Ayrıca, 7/24 destek, veritabanı yedekten geri yükleme ve kök neden analizini de içeren sorun giderme hizmetlerini de vermekteyiz.

Neden veritabanı danışmanlığına ihtiyacınız var?

Doğru iş kararları vermek söz konusu olduğunda, verilerinizden anlamlı sonuçlar çıkarabilmek için veri bilimine ihtiyaç duyarsınız. Smartmind veritabanı hizmetleri, dağınık verilerinizi bir araya getirir ve kurumunuza daha akıllı ve daha stratejik kararlar alabilme imkanı sunar. Verilerinizi işletmenize net görünürlük sağlayan güçlü, esnek ve son kullanıcı kontrollü raporlara dönüştürür. Smartmind Mühendisliği kesintisiz, güvenli ve gizli çalışan entegre teknoloji çözümleri sunar.

Smartmind olarak veritabanı tasarımının ve şemanın önemini biliyoruz; performans ayarının bir uygulama üzerindeki etkilerini anlıyoruz. Güvenilir ve uygun maliyetli, yüksek performanslı veritabanı çözümlerine ihtiyacınız varsa, Smartmind, kurumunuz için güvenebileceğiniz çözümler sunar. Veritabanı mühendislerimiz, uygulamalarınızın stabil ve etkin kalmasını sağlamak için en iyi uygulama ve analiz araçlarını kullanır.

Smartmind, büyük veritabanı sistemleri, ticari veritabanları ve Karar Destek Sistemi veritabanları tasarımı, yönetimi ve bakımı konusunda deneyimli uzmanlara sahiptir. Smartmind, durum değerlendirme, çözüm planlama, çözüm uygulama hizmetleri sunar ve üretilen çözümün etkin bir şekilde kullanılabilmesi için ekibinizi eğitir.

İşinizi nasıl dönüştürebileceğimiz hakkında konuşalım!
Bizimle iletişime geçin
info@smartmind.com.tr